COMPACK

SYSTEMY OTWIERANIA DRZWI COMPACK

System otwierania Compack od ProfilDoors – to połączenie eleganckiego stylu i praktycznej konstrukcji. System przeznaczony jest dla wariantów wykonania z jedną lub dwoma parami drzwi. Kompaktowa drzwi, wyposażona w obrotowy i uchylny mechanizm, wykonuje jednocześnie 2 zadania - oszczędność miejsca i tworzenie nowoczesnych wnętrz.

Po otwarciu każde skrzydło drzwi składa się na pół i umieszcza wzdłuż ściany, zajmując powierzchnię 2 razy mniejszą niż własna powierzchnia. Jest to wygodne, gdy meble i elementy dekoracyjne znajdują się blisko otworu. System otwierania Compack dobrze komponuje się z obramowanymi drzwiami wewnętrznymi, które mają innowacyjną powłokę - wysoki połysk i okleinę nanonową (Niemcy).

Składane drzwi wewnętrzne na pół będą odpowiednim rozwiązaniem do stworzenia wejścia do garderoby, spiżarni lub archiwum. Mechanizm przesuwny jest niezbędny w przypadku otworów, w których klasyczna opcja huśtawki stwarza niedogodności. Drzwi harmonijkowe z systemem Compack firmy ProfilDoors - wybór praktycznych ludzi, którzy nadążają za duchem czasu.

система компак

система компак открыто

ANIMACJA SYSTEMU KOMPAKTOWEGO

SERIA DRZWI, DO KTÓRYCH MOŻNA ZASTOSOWAĆ SYSTEM "COMPACK"