KSCIĄŻKA

SYSTEM OTWIERANIA DRZWI KSIĄŻKA

System otwierania drzwi Book to kolejne rozwiązanie fabryki drzwi PROFILDOORS. Pomysł na projekt opiera się na decyzji o podzieleniu skrzydła drzwiowego na dwa asymetryczne występy, dzięki czemu części skrzydła są składane i przesuwane wzdłuż prowadnicy na lewą lub prawą stronę (w zależności od wersji). W rezultacie zajmują pozycję prostopadłą do płaszczyzny ściany.

System otwierania drzwi Book to solidny i niezawodny projekt, znaczny wzrost wolnej przestrzeni i oryginalny element wnętrza. Gładkość drzwi zapewnia mechanizm „Book T1”, ukryty w górnej części otworu. Jego cicha praca nie odwróci uwagi podczas spotkania lub przyjemnego wieczoru w towarzystwie przyjaciół.

Dla typowych mieszkań w wieżowcach drzwi harmonijkowe to książka - zbawienie. Kiedy ważne jest uratowanie każdego rogu, wygodnie jest zaaranżować zestaw mebli i stworzyć atmosferę komfortu w domu, skrzydło drzwi z mechanizmem składania jest doskonałą alternatywą dla opcji huśtania. A jeśli przedmioty dekoracyjne znajdą się w pobliżu otworu, książka zastąpi drzwi w wykonaniu przedziału.

система книжка

система книжка в открытом состоянии

ANIMACJA SYSTEMU KSIĄŻKI

SERII DRZWI, DO KTÓRYCH MOŻNA ZASTOSOWAĆ SYSTEM KSIĄŻKI