OBROTOWA

SYSTEM OTWIERANIA DRZWI OBROTOWYCH

System otwierania drzwi obrotowych jest najlepszą alternatywą dla rozwiązania ze standardowym skrzydłem drzwi. Głównym elementem napędu jest mechanizm obrotowy. Naciska środek skrzydła drzwi na nachylenie po lewej lub prawej stronie otworu i umożliwia otwieranie go ruchem do siebie i od siebie. Zawiasowe urządzenie zamykające pozwala bez wysiłku przywrócić drzwi do pierwotnej pozycji.

System otwierania drzwi obrotowych jest stosowany tylko w konstrukcjach ramowych bloków drzwiowych fabryki PROFILDOORS. Ściereczka jest dostarczana w opcji z 1 lub 2 żaluzjami. Zestaw zawiera akcesoria (zamek, klamki) i listwy, zapewniające wygodne użytkowanie niestandardowego napędu.

Konstrukcja drzwi z systemem wirników zajmuje tylko przestrzeń wewnątrz otworu, zwalniając miejsce w pomieszczeniu na przedmioty wewnętrzne. Ta metoda otwierania łączy funkcjonalność systemów huśtawkowych, przesuwnych i wahadłowych. Mechanizm obrotowy jest wygodny do instalacji w wąskim korytarzu, w ciasnej łazience i innych pokojach, w których musisz zwolnić miejsce na szafki i półki.

поворотная система

поворотная система открыто

ANIMACJA Z SYSTEMEM OBROTOWYM

SERIA DRZWI, DO KTÓRYCH MOŻNA ZASTOSOWAĆ SYSTEM „OBROTOWY” * z wyjątkiem modeli 8 X / U / L, 10 X / U, 11 X / U, 15Z, 17Z, 20 X / U, 21 X / U, 22 X / USERIA DRZWI, DO KTÓRYCH MOŻNA ZASTOSOWAĆ SYSTEM „OBROTOWY” * z wyjątkiem modeli 8 X / U / L, 10 X / U, 11 X / U, 15Z, 17Z, 20 X / U, 21 X / U, 22 X / U